PROGRAMATOR

HR Corporate Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Programare ASP, PHP, .NET (VB, ASP)
-Analiza, dezvoltare, proiectare solutii de gestiune baze de date (Microsoft SQL Server,Oracle etc.)
-Analiza, dezvoltare, proiectare solutii eColaborative (eContent, eLearning, eCommerce)

CERINTE

-Experienta de minim 3 ani in dezvoltare de aplicatii utilizand tehnologiile ASP,VB.NET, PHP, VC
-Experienta in analiza si proiectarea bazelor de date minim 2 ani
-Cunostinte solide (eventual certificari Microsoft sau Oracle) in tehnologiile : .NET, MS SQL Server, Oracle. Nivel avansat in utilizarea limbajului SQL.
-Constituie un plus cunosterea tehnologiilor si produselor: Crystal Reports,MS Exchange, Small Business Server, SharePoint Portal Server si Share Point Services.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv

HR Corporate Development este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste de recrutare, consultanta si training in domeniul resurselor umane. Divizia de Recrutare HR Corporate Development doreste sa activeze ca un punct de intalnire intre Organizatii si Candidati, acordand ambelor parti respectul si atentia cuvenita. Divizia de Training HRCD isi propune sa raspunda nevoilor dumneavoastra de training prin oferte personalizate care sa reflecte contextul real in care angajatii dumneavoastra isi desfasoara activitatea zilnica.