Programator

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare aplicatii Intranet & Internet folosind tehnologii web pe baza proiectului primit.

CERINTE

- PHP & MySQL – nivel avansat;
- AJAX/Javascript – nivel avansat;
- XHTML/CSS – nivel mediu;
- O buna intelegere a conceptelor OOP.
- Organizare, seriozitate, atentie la detalii
- Respectarea termenelor limita

BENEFICII OFERITE

- Plan de dezvoltare individuala;
- Oportunitati de cariera;
- Pachet salarial atractiv.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.