PROGRAMATOR

H Grup IT Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ofera formare in Net Technologie (HTML, Java, JavaScript, SGBD/R, SQL) si Mainframe (Cobol, DB2, CICS)
- se lucreaza pe proiecte pentru clienti francezi, banci si societati de asigurari.

CERINTE

- student sau absolvent de studii superioare
- formarea in informatica nu este necesara
- gandire logica
- dorinta de afirmare intr-un mediu competitiv
- bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa, entuziasm

BENEFICII OFERITE

- formare remunerata
- pachet salarial atractiv + bonusuri (500-800 Euro)
- posibilitatea de a calatori in strainatate
- mediu de lucru occidental.

Groupe HN este o societate franceza infiintata in 1983 care s-a implementat in Romania in 2006 sub denumirea de H Grup IT Expert. Activand in domeniul Ingineriei de Servicii Informatice, societatea isi acompaniaza cu succes clientii din Franta si din Romania in toate etapele ciclului de viata al aplicatiilor tehnice si functionale (de la realizare pana la pilotaj/administrare). Cu o cifra de afaceri de 30 mil. Euro, societatea are peste 400 de colaboratori si un departament de formare profesionala integrat.