PROGRAMATOR

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si intretinerea unui extranet ce are ca scop comercializarea de proprietati imobiliare.

CERINTE

Cunoasterea PHP/MySQL, , HTML, Javascript, Windows, Linux, AJAX;
Cunoasterea sistemelor Flash ActionScript, MacOs constituie un atu;
Cel putin 2 ani de experienta in crearea site-urilor web;
Diplome reglementare în specialitatea ceruta;
Candidatul trebuie sa dea dovada de autonomie si initiativa în aceasta misiune;
Cunostinte de limba franceza si, preferabil, si engleza.

BENEFICII OFERITE

500 - 1000 EURO / luna

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management.
www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro

Recrutam pentru clientul nostru, companie franceza recunoscuta in domeniul comunicarii.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa de mail: contact@piercemayrand.com.