PROGRAMATOR

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam PROGRAMATOR pentru clientul nostru - lider national in domeniul IT.

Responsabilitati:
- elaboreaza / intretine aplicatii software / baze de date conform specificatiilor primite
- ofera asistenta utilizatorilor pentru folosirea proiectelor software dezvoltate
- dezvolta baza de cunostinte de specialitate a compartimentului.
- asigura buna functionare a echipamentelor din dotare

CERINTE

- Studii superioare, preferabil profil Automatica, Cibernetica, Informatica
- MS Visual Basic 6.0 - experienta min 1 an
- DHTML, XSLT, XML, JavaScript - experienta min 1 an
- Baze de date : SQL Server, experienta min 1 an
- Limba engleza la nivel avansat (scris, citit)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- excelente oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.