PROGRAMATOR

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este in cadrul Departamentului Cercetare – Dezvoltare , divizia Tehnologia informatiei si este deschisa pentru dezvoltarea carierei atat pentru candidatii cu experienta cat si pentru studentii in an terminal !

Responsabilitati :

· Elaborarea documentatiilor tehnice specifice
· Dezvoltarea aplicatiilor software ;
· Implementarea sistemelor informatice avansate
Programul de lucru : 8 ore.

CERINTE

- Studii superioare, cu profil: tehnologia informatiei, electronica, telecomunicatii, automatizari, calculatoare
- Cunostinte consolidate: C++,
- Cunostinte operare PC nivel excelent
- Cunostinte limba straina : lb. engleza avansat si/sau rusa nivel conversational.
- Abilitati de organizare si lucru in echipa
- Capacitate de invatare rapida si adaptare
- Initiativa si orientare pe rezultate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si corelat cu nivelul experientei.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success la standarde internationale intr-o companie in plina ascensiune;
- Mediu de lucru deosebit si stimulativ.

Numai persoanele care intrunesc criteriile de selectie vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu.

Asteptam CV-urile Dvoastra si la adresele:
romax@romaxconsulting.ro; office@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management