PROGRAMATOR

100xProductions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare back-end si front-end
Lucrul cu platforme cunoscute precum WordPress, PrestaShop, Magento si alte CMS-uri
Dezvoltarea aplicatiilor ce necesita limbaje de programare si baze de date relationale
Comunicarea cu celelalte departamente din firma in vederea finalizarii proiectelor;
Mentinerea unei bune imagini a companiei.

CERINTE

Pasionat de PROGRAMARE
Cunoasterea limbajelor: PHP, JAVASCRIPT, HTML, CSS si baze de date: SQL si MySQL
Reprezinta un avantaj cunoasterea altor limbaje de programare
Cunosterea standardelor WEB
Seriozitate, Dedicare, Profesionalism, Colegialitate
Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
Cunoasterea limbii engleze nivel avansat absolut necesar-cunosterea altor limbi constituie un avantaj.

Oferta:

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
Posibilitatea de a avansa;
Posibilitate de a trece la program full-time;
Program flexibil (se poate lucra de acasa);
Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara.

Suntem 100 Productions un grup de firme specializate pe diverse domenii web. Am decis sa ne unim fortele pentru ca impreuna sa furnizam servicii complete, de inalta calitate si pe termen indelungat.

Serviciile oferite vin adesea “la pachet” si sunt menite sa elibereze clientul de orice grija legata de prezenta pe internet, insa merita mentionat ca fiecare activitate este coordonata de o echipa specializata. Astfel ca avem divizia de webdesign si creatie, divizia de dezvoltare software, aplicatii web si baze de date, divizia de email marketing, divizia de promovare si optimizare web si nu in ultimul rand hosting si suport.