Professional Medical Representative - Bucuresti si Vest

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile si medicii din zona reprezentata (Sud si Vest);
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Sustinerea de prezentari la medici;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Experienta in promovare produse parafarmaceutice la medici si in farmacij pe zona de V si Sud (brand premium de suplimente nutritive);
Studii in domeniul farma/medical reprezinta avantaj;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Contacte active in domeniu medical/farmaceutic;
Disponibilitate la deplasari/ delegatii;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri anuale in functie de realizari.

Asteptam cv-urile dvs la: cariera@qlt.ro
www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.