Profesori si traducatori engleza/germana/franceza/italiana/portugheza/bulgara

LangMania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alaturati-va unei echipe dinamice si profesioniste!
Daca sunteti profesori, traducatori sau interpreti si indepliniti cerintele de mai jos, nu ezitati sa ne trimiteti CV-ul dvs.

Profesori:
- predarea limbii de specialitate
- organizarea de activitati culturale in limba de specialitate

Traducatori:
- traducere texte din diverse domenii (economic, social, tehnic, etc.)

CERINTE

Profesori:
- cunoasterea limbii predate la nivel avansat (C1-C2)
- studii superioare
- dinamism
- calitati sociale excelente
- bun pedagog
- disponibilitate

- cunoasterea limbii la nivel avansat (C1-C2)
- studii superioare in limba respectiva
- acuratete
- seriozitate
- autorizatie de traducator

BENEFICII OFERITE

- training
- posibilitate de a lucra in cadrul unei echipe tinere

Compania LANGMANIA organizeaza cursuri de limbi straine eficiente, bazate pe comunicare pentru copii si adulti. Totodata, oferim servicii de traducere si interpretariat.