profesori (orice specialitate) si invatatori

Liceu Online

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cei care vor fi angajati vor preda in sistem interactiv (online)materiile pentru care s-au specializat in facultate sau master, elevilor romani din afara granitelor Romaniei care vor fi admisi in cadrul proiectului cu finantare FSE Scoala Virtuala. Toate activitatile se vor desfsura online pe o platforma virtuala special conceputa. Cadrele didactice vor putea ramane angajate la acolile iar postul din cadrul acestui proiect se va considera un -second job.

CERINTE

1.experiena de predare (minim 5 ani)
2.competente pedagogice
3.competente IT
4.cunoasterea unei limbi straine
5. abilitati de utilizare a metodelor interactive in activitatea didactica
6. nu are importanta domiciliul candidatului (se accepta chiar si candidaturi din afara granitelor Romaniei)

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a se alattura unei echipe de cadre didactice competente si posibilitatea de afirmare a ideilor inovatoare in materie de educatie, precum si de promovare in cadrul institutiei

DESCRIEREA FIRMEI

Liceu online (scoala virtual??)