Profesori de Canto si Chitara

Clubul de Muzica.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa te alaturi echipei Clubul de Muzica.ro?
Angajam profesori de CANTO si CHITARA dinamici, profesionisti, experimentati in lucrul cu copiii si deschisi la diferite genuri muzicale sau activitati artistice.

Trimite un email la clubuldemuzica@gmail.com cu CV-ul tau si noi te vom contacta in maximum 24h!

Beneficii: Salariu atractiv, program flexibil

Despre noi
Clubul de muzica.ro este deschis tuturor persoanelor, indiferent de varsta sau de nivel care doresc sa cunoasca tainele muzicii intr-un mediu placut, prietenos. Fiecare cursant are posibilitatea sa isi dezvolte nivelul cunoasterii muzicale si sa aprofundeze noțiunile aflate la nivel general prin lecții interesante si calitative.

CERINTE

Profesori de CANTO si CHITARA dinamici, profesionisti, experimentati in lucrul cu copiii si deschisi la diferite genuri muzicale sau activitati artistice. Limba engleza reprezinta un beneficiu.