Profesor limbi straine gradinite

Easy Learning SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce presupune postul:

- deplasarea la gradinitele unde se desfasoara orele

- orele de predare sunt dimineata intre 9:30 si 13:00 si/ sau dupamiaza intre 16:00 si 17:30

- se predau minim 5 ore saptamanal (preferam persoanele care pot preda intre 8 si 15 ore saptamanal)

CERINTE

Cerinte pentru candidat:

- cunoasterea temeinica a cel putin uneia din limbile: engleza, germana, franceza.

-experienta minima si/sau disponibilitate de a lucra cu copii de 3-6 ani

- deschidere catre nou, disciplina, punctualitate

BENEFICII OFERITE

Ce ofera postul:

- materialele didactice, planul lectiilor, programa

- decontarea unui abonament RATB sau Metrorex lunar

- tariful este de 15 lei pe ora predata

- se lucreaza intre 5 si 15 ore saptamanal, in functie de disponibilitatea profesorului

Easy Learning SRL este o companie ce isi desfasoara activitatea in domeniul educatiei prescolare. Oferim cursuri de limbi straine (engleza, germana, franceza) gradinitelor din Bucuresti si din Ilfov.

Cautam persoane cu care sa colaboram pe postul de profesor de limbi straine in gradinitele partenere