Profesor Limbi Straine

Crystal Mind Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crystal Mind Academy organizeaza la standarde de calitate deosebita cursuri de limba romana pentru straini si cursuri de limbi straine ( greaca, turca, ebraica, olandeza, rusa, japoneza, portugheza, araba, engleza, germana, franceza, italiana si spaniola etc); suntem centru de instruire autorizat pentru cursuri IT: CISCO, Unix/Linux, Programare Web, Programare Java, Advanced Linux & INFOSEC

Angajam profesori colaboratori pentru cursuri personalizate (1-2 sedinte pe saptamana,a cate 90-120 min, la sediul nostru, al clientului sau in alta locatie agreata de ambele parti.

RESPONSABILITATI:
realizarea materialelor aditionale; conceperee testelor si a evaluarilor la mijlocul si la finalul cursului;
identificarea nevoilor de instruire pentru grupuri tinta de cursanti;
realizarea unei tematici conform fisei de nevoi individuale pentru cursurile intensive;
realizarea unui design de training adaptat la nevoile clientului;
livrarea de training, in sistem open sau personalizat;
realizarea raportului de training in timp util, pentru a fi predat clientului;

CERINTE

Cerinte:
cunoasterea excelenta a limbii straine pentru care se aplica;
absolvent sau student in an terminal la facultatea de Limbi Straine /Litere
certificate internationale reprezinta un mare avantaj (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English);
studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj ;
disponibilitate pentru program flexibil;
experienta in lucrul cu adultii si in predare;
dorinta de perfectionare si flexibilitate;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
bonificatie motivanta, peste medie ;
lucrul intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu;
lucrul pe baza de proiect (project based); aplicantul poate sa aiba un alt job principal;
dezvoltare profesional¿ ¿ntr-un domeniu ¿n plin¿ dezvoltare pe pia¿a din Rom¿nia - servicii de training;

Trimiteti CV-urile in limba straina pentru care aplicati impreuna cu o scrisoare de intentie la adresa cv@crystalmind.ro
Raspundeti la "online interview" in limba straina pentru care aplicati!

Crystal Mind Academy organizeaza la standarde de calitate deosebita cursuri de limba romana pentru straini si de limbi straine (engleza, germana,franceza, italiana, rusa, ebraica, araba, spaniola, turca, portugheza etc); suntem centru de instruire autorizat pentru cursuri IT: CISCO, Unix/Linux, Programare Web, Programare Java, Advanced Linux & INFOSEC etc