PROFESOR LIMBA ENGLEZA PENTRU AFACERI - BUCURESTI

Avalon Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post PROFESOR LIMBA ENGLEZA (generala, pentru afaceri si teste internationale) SI LIMBA ROMANA CA LIMBA STRAINA, PENTRU ADULTI, cu incepere IMEDIATA; sarcinile includ conceperea programelor de curs, evaluarea cursantilor inainte si in timpul cursurilor, redactarea rapoartelor privind evolutia cursantilor, observatii ore colegi, participare programe training pedagogic. Conditii excelente de lucru si salarizare, beneficii, pachet salarial atractiv+beneficii, echipa tanara, motivata, atmosfera profesionista de lucru, cursanti motivati- numai angajati ai unor companii din diverse domenii, multinationale si romanesti (vezi www.avalon.ro) si numai cursuri la sediul companiilor - corporate. Numai contract full time.

CERINTE

Studii superioare de specialitate - limba ENGLEZA, (a doua limba straina avantaj), facultate absolvita, experienta predare cursuri adulti, diplome si certificate privind predarea limbii engleze adultilor - avantaj, pregatire post-universitara, persoana comunicativa cu spirit de initiativa. Solicitam prezenta de spirit si loialitate.

BENEFICII OFERITE

Conditii excelente de lucru si salarizare - norma predare minim 500 Euro net + sporuri si beneficii, echipa tanara, motivata, atmosfera profesionista de lucru, training de specialitate.

www.avalon.ro - Furnizor integrat de servicii lingvistice cu sistem de management al calitatii certificat conform SR EN ISO 9001:2000: traduceri specializate PROFESIONISTE (tehnice, medicale, telecomunicatii, constructii, arhitectura, etc) - peste 750000 de cuvinte traduse pe luna, cursuri de limbi straine si limba romana pentru straini (peste 2500 de ore predate/an si peste 300 de cursanti cu certificate de absolvire). Management de proiect performant, membra ELIA-European Language Industry Association, www.elia-association.org