Profesor GERMANA / ENGLEZA / FRANCEZA

accesis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- livrarea programelor de training/ a cursurilor de limba Engleza / Germana / Franceza
- administrarea grupelor de studiu (monitorizarea evolutiei, customizarea si feedback-ul pentru participanti)
- mentinerea serviciilor la un standard inalt

CERINTE

Este necesar sa aveti:

- specializare in minim una din cele 3 limbi solicitate
- experienta in predarea limbii Engleze / Germane / Franceze
- participare lunara la sesiunile de training si dezvoltare
- intelegere a mediului de afaceri si a activitatilor clientilor
- dedicare si orientare catre clienti
- colaborare in echipa si fluenta in comunicare

BENEFICII OFERITE

- bonusuri de performanta si loialitate
- decontare transport

Accesis, prin cele doua departamente de comunicare - Accesis Train Conversation si Accesis Human Resources, lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea cursurilor de comunicare in limba straina si a programelor de training, precum si imbunatatirea continua a produselor. Trainerii inteleg mediul de afaceri, sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro