Profesor Germana

WNS Global Services (Romania)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Predarea limbii germane pentru adultilor (angajatilor unei companii multinationale cu un sediu si in Romania)
Realizarea suportului de curs
Adaptarea cursului in functie de nevoile cursantilor

CERINTE

Absolvent studii superioare
Limba germana nivel avansat
Minim 2 ani predare cursuri de limba germana adultilor
Persoana dinamica si cu spirit de initiativa
Persoana responsabila si credibila

WNS Global Services, lider recunoscut in industria externalizarii serviciilor de afaceri, vine pe piata romaneasca cu o deviza simpla: excelenta operationala si expertiza tehnica si functionala, elemente care adauga valoare in cadrul proceselor esentiale desfasurate de clientii nostri.
Domeniile in care oferim servicii sunt variate, incluzand industria turismului, asigurarilor, serviciilor financiare si de sanatate, serviciilor specializate, de productie, distributie si retail. Oferim de asemenea servicii si in domeniul functiilor de suport – finante si contabilitate, resurse umane (payroll si administrarea beneficiilor), cercetare si analiza de piata.