Profesor

SIVECO Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Profesor absolvent al unei forme de invatamant universitar, minim trei ani vechime in invatamant
- Pregatire in: matematica / fizica/ chimie/ engleza / franceza/ discipline tehnologice (mecanica, electricitate)
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- Cunostinte de lucru cu calculatorul la nivel mediu (pachetul MS Office)
- Disponibilitate pentru a lucra periodic in strainatate
- Cunostintele de limba greaca constituie un avantaj
- Participant la diverse proiecte nationale sau internationale
- Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a castiga o bogata experienta profesionala
- Posibillitatea de a va dezvolta lucr¿nd ¿ntr-una din cele mai importante companii de software din Romania
- De a participa la diverse cursuri de specializare
- Pachet salarial atractiv.

Solutiile propuse de SIVECO Romania se adreseaza intreprinderilor medii si mari din toate sectoarele industriale si comerciale, precum si administratiilor publice si companiilor prestatoare de servicii.
Dezvoltam proiecte de succes impreuna cu numeroase companii internationale, de-a lungul anilor colaborarea noastra evoluand spre un veritabil parteneriat. Astfel de beneficiari sunt HP Germania, Amano Belgia, Grupul Nepenthes din Franta si multi, multi altii.