PROFESIONISTI IN DOMENIUL HOTELIER

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pluri Consultants Romania recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un nume important din domeniul hotelier ****, profesionisti cu experienta in domeniu hotelier pentru urmatoarele posturi:

- CAMERISTA
- MENAJERA
- HOUSEMAN
- BELLBOY

Daca consideri ca indeplinesti cerintele acestui post si ti-ar placea sa-ti construiesti o cariera intr-un domeniu dinamic si provocator, APLICA LA ACEST ANUNT!!!

CERINTE

Experienta minima in domeniu;
O permanenta orientare catre CLIENT
Dorinta de dezvoltare
Seriozitate, putere de munca.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, prime si bonusuri speciale (de sarbatori, cu ocazia zilei de nastere etc), tichete de masa, masa de pranz asigurata;
Mediu de lucru la standarde internationale;
Atmosfera placuta de lucru
Avansare in cariera;
Formare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul resurselor umane si management