PROFESIONISTI IN DOMENIUL ALIMENTAR

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pluri Consultants Romania recruteaza pentru unul dintre clientii sai, lider international in marea distributie, aflat intr-un proces puternic de extindere la nivel national, profesionisti cu experienta in domeniu alimentar pentru urmatoarele posturi:
- BUCATAR
- AJUTOR BUCATAR
- BARMAN
- OSPTAR
- COFETAR
- PATISER
- PIZZER
- BRUTAR
- MACELAR

Daca consideri ca indeplinesti cerintele acestui post si ti-ar placea sa-ti construiesti o cariera intr-un domeniu dinamic si provocator, APLICA LA ACEST ANUNT!!!

CERINTE

CERINTE OBLIGATORII:
- Experienta de minim 1 an in domeniu;
- Scoala profesionala / cursuri absolvite cu atestat;
- Seriozitate, putere de munca.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, prime si bonusuri speciale (de sarbatori, cu ocazia zilei de nastere etc), tichete de masa, masa de pranz asigurata;
- Mediu de lucru la standarde internationale;
- Atmosfera placuta de lucru
- Avansare in cariera;
- Formare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul resurselor umane si management.