Production Manager

DTS SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Production Manager va fi persoana care va asigura managementnul operativ al intregului flux de productie.
Va putea propune si implementa proceduri de lucru si va trebui sa asigure o concordanta eficienta a resurselor versus target si a costurilor aferente. Va implementa acele proceduri care sa ii permita un control permanent asupra cantitatii si calitatii procesului de productie. Va evalua resursele umane existenete si va propune o organizare eficienta a acestora, va propune noi pozitii si evalua candidatii din intern si din afara astfel incat designul sectiei sa ii serveasca la obtinerea rezultatelor propuse avand in vedere ca se aplica un management prin obiective.

CERINTE

University degree - electronica, telecomunicatii constituie avantaj.
Experienta intr-o pozitie similara in domeniul service telefonie mobila, echipamente audio-video, telecomunicatii min 2 ani.
Operare PC, lb Italiana si Engleza.
Abilitati de planificare, organizare si strategie pentru Managementul obiectivelor.
Abilitati de leadership, de comunicare, de prezentare si raportare de productie.
Focusare pe rezultat si calitate.
Obisnuita de a lucra cu deadline ferm si cu conditii de stress.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea consolidarii unei cariere manageriale intr-o companie cu planuri ambitioase de dezvoltare in Romania si nu numai , intr-un domeniu care utilizeaza tehnica de varf si solutii tehnologice de ultima generatie !