PRODUCTION EXECUTIVE

ADDVICE PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administreaza baza de furnizori existenta si urmareste largirea acesteia(cereri de oferte, confirmare termene de executie/livrare, monitorizarea lucrarilor in derulare);
- intretine si dezvolta relatiile cu furnizorii existenti;
- identifica noi furnizori pentru activitatile specifice domeniului de productie publicitara, contactare, ofertare si negociere;
- raporteaza statusul proiectelor in derulare catre Production Manager.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- engleza - nivel avansat;
- operare PC (Word, Excel, PowerPoint) - nivel avansat;
- abilitati de negociere, intreprinzator, organizat, team player, poate munci sub presiunea deadline-urilor, viteza mare de raspuns.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru competitiv;
- reale posibilitati de promovare;
- salariul de la 250 eur net + bonuri de masa + telefon de serviciu;
- traininguri.
200 - 300 EURO / luna

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie materiale publicitare.