Product Specialist LBP, cod PS-LBP

Konica Minolta Business Solutions Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lansari de echipamente noi
Pregatirea documentatiilor tehnice si de vanzari
Testarea echipamentelor
Prezentari, demonstratii, training-uri

CERINTE

Cunoasterea foarte buna a sistemelor de operare din familia Windows
Cunostinte foarte bune de utilizare a aplicatiilor din pachetul MS Office
Configurari de echipamente/PC-uri in retea
Experienta in utilizarea aplicatiilor de management de culoare
Cunostinte foarte bune de limba engleza
Abilitati de comunicare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet de venituri atractiv
Bonusuri si premii în functie de rezultatele obtinute
Training-uri periodice

Konica Minolta va ofera sansa de a va alatura unei echipe de peste 30.000 de profesionisti din intreaga lume, care dezvolta continuu tehnologii si produse destinate capturii, prelucrarii si reproducerii imaginilor, esentiale in domeniul comunicatiei digitale.