PRODUCT MANAGER - policarbonat

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Promovarea si vanzarea produselor (policarbonat) catre potentialii clienti;
* Stabilire intalniri cu clienti (persoane juridice din domeniul constructiilor, proiectare, distribuitori de materiale de constructii etc);
* Negocierea contractelor comerciale;
* Tine legatura permanenta cu clientii in vederea unei bune derulari a contractelor incheiate ;
* Urmarirea derularii contractelor de la incheierea si pana la finalizarea acestora;
* Cunoasterea foarte buna si in amanunt a caracteristicilor tehnice si de pret a produselor pe care le promoveaza;
* Informare permanenta despre produsele concurente;
* Contribuie la cresterea cotei de piata a companiei;
* Alte activitati conexe cu privire la promovarea si vanzarea produsului.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare (avantaj studii tehnice) ;
* Experienta minim 2 ani post similar, preferabil in domeniul tehnic;
* Cunostinte bune MS Office (Word, Excel);
* Cunostinte de limba engleza
* Permis auto, categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare, sa fie dinamic (implicat in ceea ce face), abilitati de negociere, sa dea dovada de loialitate si initiativa proprie.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul NET lunar este de 800 EURO.
- Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 700 EURO.
- Se ofera auto la dispozitie, telefon pentru desfasurarea activitatii.
- Program de lucru L-V, 9.00-18.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CONSTRUCTII SI DISTRIBUTIE DE MATERIALE DE CONSTRUCTII.
Locatia companiei este in sector 3 Bucuresti.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro