PRODUCT MANAGER PAPETARIE

DIVERTA - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatia cu furnizorii pentru gama de produse alocate;
- Participa la intalnirile cu reprezentantii furnizorilor, negociaza conditiile contractuale cu acestia;
- Realizeaza studii de piata;
- Actualizeaza in permanenta baza de date cu informatii legate de furnizori, produse, preturi;
- Participa la realizarea materialelor de comunicare si promovare;
- Elaboreaza si implementeaza planuri de marketing;
- Analiza stocuri/vanzari.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (de preferat studii economice);
- Experienta post similar (achizitii/ marketing) minim 1 an;
- Cunoasterea pietei de papetarie - avantaj;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel) mediu-avansat;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Abilitati comunicare, negociere, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial: 800 RON, bonuri de masa, bonusuri in functie de realizari.
- Mediu de lucru atractiv &dinamic
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.