PRODUCT MANAGER PAPETARIE

DIVERTA - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatia cu furnizorii pentru gama de produse alocate;

- Participa la intalnirile cu reprezentantii furnizorilor, negociaza conditiile contractuale cu acestia;

- Realizeaza studii de piata;

- Actualizeaza in permanenta baza de date cu informatii legate de furnizori, produse, preturi;

- Participa la realizarea materialelor de comunicare si promovare;

- Elaboreaza si implementeaza planuri de marketing;

- Analiza stocuri/vanzari.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (de preferat studii economice);

- Experienta post similar (achizitii/ marketing) minim 1 an;

- Cunoasterea pietei de papetarie - avantaj;

- Cunostinte operare PC (Word, Excel) mediu-avansat;

- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;

- Abilitati comunicare, negociere, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru atractiv &dinamic.

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Diverta, retea nationala de magazine de papetarie, carte, muzica, IT&C, este cel mai important retailer de papetarie de pe piata romaneasca.

Misiunea sa fiind aceea de a asigura clientilor accesul prin forme moderne de comert la o diversitate de idei, cultura si divertisment.