PRODUCT MANAGER MATERII PRIME MASE PLASTICE

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport tehnic in relatia cu clientii
- analiza cererilor de oferta/comenzi
- analiza si stabilirea necesarului de aprovizionare
- controleaza activitatile din procesul de comercializare
- participa la analiza furnizorilor
- mentine relatia cu furnizorii
- participa la licitatiile de anvergura
- urmareste impreuna cu asistentul incasarea contravalorii marfurilor livrate

Va rugam sa nu aplicati daca nu aveti experienta in domeniul solicitat. CV-urile care nu corespund acestei cerinte nu vor fi luate in considerare.

CERINTE

- studii superioare de specialitate de preferinta chimie
- experienta solicitata: min 2 ani in domeniul vanzarii de mase plastice
- organizat,
- atentie distributiva,
- obiectiv,
- abilitati de comunicare,
- abilitati de lucru in echipa,
- disponibilitate deplasari interne/externe
- limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision, Laptop/Modem 3G+, blackberry, Auto

CBC ROMANIA ocupa locul 4 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

noi stim, noua ne pasa, noi putem!