Product Manager Marketing

TOPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura comunicarea intre client si Departamentul de Cercetare-Dezvoltare;
- transpune cerintele pietei in noi produse si conduce evolutia produselor existente;
- sprijina Departamentul de Vanzari in comunicarea catre client a avantajelor produsului;
- analizeaza performanta produslor din punct de vedere vanzari si competitivitate;
- gestioneaza elementele mixului de marketing;
- conduce actiunile de lansare de noi produse;
- gestioneaza proiecte complexe;
- concepe si pune in practica campanii de promovare;

CERINTE

- experienta minim 2 ani IT&C;
- educatie tehnica cu experienta in marketing, sau educatie economica si experienta in IT&C;
- cunostinte excelente de limba engleza (constituie un avantaj cunoasterea unei a doua limbi straine);
- bune abilitati de comunicare;
- cunostinte de project management;
- studii superioare finalizate;

BENEFICII OFERITE

- laptop;
- telefon serviciu;
- posibilitatea de dezvoltare a carierei;

Firma de proiectare si productie de echipamente moderne de telecomunicatii.