Product Manager (entertainment)

Skin Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea si lansarea comenzii catre furnizori, urmarind obtinerea confirmarii de primire a acesteia
- Urmarirea stocului de produse achizitionate de la furnizori
- Propuneri privind furnizorii pentru achizitionarea produselor de la acestia
- Realizarea de studii de piata din domeniu
- Elaborarea bugetelor de achizitii

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniu de minimum doi ani
- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte in domeniul electrocasnicelor
- Persoana organizata, meticuloasa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Oportunitati de dezvoltare si promovare
- Conditii de lucru moderne
- Atmosfera de lucru excelenta

Prezenta pe piata din anul 2000, Skin este o companie de distributie pe piata IT, importatoare a unora dintre cele mai importante branduri internationale din domeniul tehnologiei informatiei. Gama de produse importata si distribuita de Skin cuprinde: Leadtek, MSI, GeCube, Geil, Tagan, Altec Lansing, AG Neovo, Iriver, Trekstor, Lexar, A-Data.