PRODUCT MANAGER - CONSUMABILE

RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii pentru gama de produse IT;
- realizarea studiilor de piata;
- implicarea in realizarea materialelor de comunicare si promovare;
- elaborarea si implementarea planurilor de marketing;
- analiza stocurilor/vanzarilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate (comert, marketing);
- experienta post similar in piata IT (aprovizionare/ marketing/ retail) minim 1 an;
- cunoasterea pietei de e-commerce;
- reale abilitati de negociere si comunicare;
- cunostinte avansate operare PC (Word, Excel);
- persoana organizata, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- un mediu de lucru provocator;
- oportunitatea de a dezvolta o cariera atat in Diverta cat si in holdingul RTC.

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.
Datorita activitatii complexe in plin proces de extindere s-a impus crearea unei variante virtuale a universului media promovat de Diverta.