Product Manager (componente PC)

Skin Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incheierea contractelor cu furnizorii cunoscuti, distribuitori din domeniul IT (componente PC, calculatoare, notebook-uri, priferice etc.);
- Actualizarea pe site a produselor, urmarind oferta furnizorilor;
- Realizarea de studii de piata din domeniu;
- Elaborarea bugetelor de achizitii.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in domeniu de minimum doi ani;
- Cunostinte limba engleza;
- Cunostinte in domeniul IT (componente de calculator, periferice, software);
- Persoana organizata, meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitati de dezvoltare si promovare;
- Conditii de lucru moderne;
- Atmosfera de lucru excelenta.

Prezenta pe piata din anul 2000, Skin este o companie de distributie pe piata IT, importatoare a unora dintre cele mai importante branduri internationale din domeniul tehnologiei informatiei. Gama de produse importata si distribuita de Skin cuprinde: Leadtek, MSI, GeCube, Geil, Tagan, Altec Lansing, AG Neovo, Iriver, Trekstor.