PRODUCT MANAGER - cantare electronice

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam PRODUCT MANAGER pentru clientul nostru - companie nationala in domeniul IT&C.

Responsabilitati principale:
- Identifica oportunitati in piata
- Realizeaza prezentari de produse si solutii catre parteneri si clientii finali
- Stabileste relatii de business cu parteneri strategici (parteneri care au potential substantial si pot promova activ produsele respective)
- Organizeaza si sustine programe externe de informare si training pentru produsele/solutiile alocate pentru parteneri
- Identifica oportunitati de dezvoltare a gamei de produse/solutii
- Furnizeaza o analiza completa cu privire la necesitatile clientului (raport de audit, site-survey)
- Furnizeaza clientilor finali si partenerilor suportul necesar intelegerii si/sau adoptarii solutiei propuse
- Asigura documentatia si materialele necesare pentru solutiile prezentate
- Asigura suportul informational necesar, creaza specificatiile si solutiile optime in cazul licitatiilor

CERINTE

- Experienta de lucru cu produse din gama cantare electronice, case de marcat, etc.
- Experienta in vanzari / negociere
- Tinuta business
- Experienta de management constituie un avantaj
- Limba engleza la nivel avansat (scris, citit)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei si de avansare.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.