Product Manager Biologie Moleculara, Imunologie, Microbiologie (3 posturi)

Novaintermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

· permanent/ full time;
· organizeaza si dezvolta activitatea de vanzari a diviziei de care raspunde;
· elaboreaza si implementeaza politica de vanzari in concordanta cu obiectivele strategice ale companiei, corelate cu necesitatile pietei;
· identifica si valorifica noi oportunitati de dezvoltare a afacerii;
· ofera suport tehnic de specialitate clientilor companiei si echipei de vanzari.

CERINTE

· studii superioare finalizate (obligatoriu cunostinte biologie moleculara);
· experienta manageriala sau pe profil vanzari minim 2 ani;
· limba engleza nivel avansat;
· excelente abilitati de comunicare, negociere si dezvoltare a echipei;
· persoana proactiva, energica, ambitioasa si flexibila;
· abilitati organizatorice si de prioritizare, cu orientare catre rezultat, performanta si client, cu gandire analitica si strategica.
- disponibilitate pentru program prelungit;
- diponibilitate pentru deplasari;
- permis auto categ. B;

NUMAI CANDIDATII CARE RASPUND ACESTOR CERINTE VOR FI CONTACTATI.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva, corelata cu performanta.
Masina de serviciu, telefon, laptop, traininguri de specialitate.

Import si distributie echipamente medicale de laborator, reactivi si consumabile