PRODUCT MANAGER BBRAUN Surgical - Germania

SC. RAFI INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va studia /urma activitati de training privind materialele de sutura - specialitatile chirurgicale - consumabilele chirurgicale din portofoliul firmei BBRAUN SURGICAL;
- Elaborarea si dezvoltarea - implementarea activitatilor de promovare - vanzari produse BBraun Surgical la nivel national; elaborarea planurile de promovare - marketing - vanzari ale firmei;
- instruieste, coordoneaza, evalueaza activitatea reprezentantilor de vanzari
- elaboreaza planul de instruire continua a departamentului vanzari;
- monitorizeaza permanent nivelul de performanta si ia masuri operative de eficientizare - crestere a vanzarilor si cresterea rentabilitatii;

CERINTE

Interesat intr-o cariera in VANZARI - SPECIALIST MARKETING - PROMOVARE materiale de sutura, specialitati chirurgicale, consumabile pentru sali de operatii, produse de concernul BBRAUN - Germania;
Calitatea de a stabili si intretine excelente relatii cu oamenii;
Logic, analitic, organizat, capabil de performanta;
Capacitate buna de evaluare, analiza si de a lua independent decizii;
Studii superioare: de preferinta MEDIC cu minim de experienta in chirurgie
Excelente cunostinte de lucru cu PC (word, excel, power point, outlook,);
- NE INTERESEAZA DOAR COLABORARI PE TERMEN LUNG - NEDETERMINAT

BENEFICII OFERITE

- 3.200 lei NET pentru o perioada de 4-6 luni;
- 3.600 lei NET dupa aceasta perioada de 4-6 luni;
- bonificatii in functie de performante;
- masina serviciu;
- telefon mobil;
- laptop;

Reprezentanta in Romania a unui grup de firme din Germania, producatori de instrumentar si aparatura medicala pentru chirurgie - bloc operator.
Echipamentele sunt considerate ca fiind dintre cele mai bune din lume, dar si preturile sunt ridicate.
Este nevoie de intense activitati de promovare si o excelenta relatie cu potentialul client.
Activam de 12 ani pe piata romaneasca, iar acest post este scos la concurs datorita dezvoltarii companiei.
Detalii: www.rafi.ro ; www.BBRAUN.com