PRODUCT MANAGER ARTICOLE GENERALE SI INDUSTRIALE

BE PROFFICE - MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea bazei de date;
- elaborarea si lansarea comenzii c¿tre furnizori;
- urm¿rirea întregii derulari a comenzilor lansate;
- respectarea conditiilor de livrare a produselor de c¿tre furnizori;
- stabilirea si urmarirea gamei de produse;
- pricing pentru gama de produse;
- realizarea materialelor de comunicare si promovare;
- prospectarea pietei de profil;
- cunoasterea concurentei.

CERINTE

- studii superioare (de preferinta ASE);
- permis auto categoria B;
- experienta pe un post similar prezinta avantaj;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- persoana cu capacitate de organizare si abilitati in negociere, capacitate de adaptare si invatare rapida.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- posibilitati reale de promovare.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 16 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie si articole pentru birou intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".

Divizia Proffice se adreseaza atat segmentului B2B (businesst to business) cat si revanzatorilor. Divizia Proffice cuprinde 4 companii specializate, cu o activitate puternica pe piata nationala de profil:
Be Proffice, Ranco Promotional Products , Top Office Products, Document Management.