PRODUCT MANAGER

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea relatiilor cu furnizorii (identificarea de furnizori, negocierea contractelor - conditii comerciale si de colaborare, auditarea furnizorilor, rezolvarea problemelor aparute intre furnizor si alte departamente etc.);
- Stabilirea strategiei generale de dezvoltare a gamei;
- Analiza pietei si a concurentei;
- Gestionarea politicii de produs pentru atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de lucru relevanta: minim 2 ani
- Experienta ca Product Manager constituie avantaj
- Gandire strategica
- Capacitate de decizie
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Pachet motivant cu scheme de bonusare

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.