Product Manager

2M Suport Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planificarea vanzarilor, reducerilor, bugetelor de cumparare pe departamente si divizii;
-furnizeaza informatii referitoare la criteriile de comanda catre head office;
-recomandarea nivelului de pret, vanzarile si procentul reducerilor;
-recomandari in legatura cu calendarul promotional si strategii de vanzare;
-recomandarea spatiului ideal pentru fiecare departament raportat la nivelul de vanzari;
-prospectarea pietei din punct de vedere comercial vizitand competitia regulat;
-elaboreaz¿ strategia de abordare a pie¿ei ¿i tacticile concrete de vânz¿ri ;
-stabile¿te metodele concrete de creare ¿i dezvoltare a canalelor de vânz¿ri

CERINTE

-studii superioare;
-limba engleza nivel avansat;
-experienta in domeniul telecomunicatiilor, IT&C - avantaj;
-persoana responsabila, comunicativa;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv+bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare de personal