Product Manager

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o importanta companie importatoare si distribuitoare in domeniul instalatiilor. In prezent cautam doua persoane care sa ocupe pozitia de Product Manager pentru diviziile de Thermo si Hydro.

Responsabilitati:
- Stabilirea strategiei generale de dezvoltare a gamei;
- Gestionarea relatiilor cu furnizorii;
- Dezvoltarea mix-ului de marketing pentru gama;
- Analiza pietei si a concurentei;
- Atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, de preferinta Facultatea de Instalatii
- Experienta de lucru pe una din gamele mentionate: minim 2 ani
- Experienta ca Product Manager constituie avantaj
- Gandire analitica
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Disponibilitate la deplasari
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Pachet motivant cu scheme de bonusare

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, Assesment Center, consultanta organizationala, recruitment advertising.