Product Manager

ITex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este unul din importantii jucatori din piata de solutii de business autohtona.
- Postul presupune suport in procesul de vanzari si in analiza initiala a fluxului de business al clientului.

CERINTE

- Experienta relevanta (minim 2 ani) in procese de vanzare sau implementarea a unor aplicatii de business de anvergura;
- Studii superioare tehnice finalizate;
- Abilitati de comunicare sporite, atat in romana cat si engleza, atat oral cat si scris;
- Orientare pe rezultate si pe nevoile clientilor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial si de beneficii in concordanta cu experienta profesionala si cu performantele obtinute.

ITex este prima alegere in furnizarea serviciilor de recrutare si consultanta HR in domeniul IT&C, asigurand servicii de calitate atat pentru candidati cat si pentru companii.

Candidatii nostri au atitudinea potrivita, abilitatile tehnice necesare performantei si acelasi set de valori cu cel al companiei pentru care ii propunem.

Clientii nostri au un mediu organizational sanatos si credinta ferma ca oamenii reprezinta cea mai valoroasa resursa a afacerii lor.

Scopul nostru este acela de a ajuta companiile in indeplinirea obiectivelor strategice pe care si le-au propus pe termen lung, asigurandu-le accesul la cei mai potriviti candidati. Putem descoperi acele elemente care determina compatibilitatea intre angajat si angajator prin identificarea talentului si valorii.

Pentru mai multe detalii vizitati: www.itex.ro si www.itex.ro/blog