PRODUCT MANAGER

DEPOZITUL DE VINURI - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectat va fi responsabila cu achizitia, promovarea si vanzarea echipamentelor speciale:
- mentinerea relatiei cu furnizorii, negocierea conditiilor contractuale
- urmarirea derularii contractelor cu furnizorii;
- lansarea comenzilor catre furnizori si urmarirea livrarilor;
- promovarea produselor firmei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
- negocierea si incheierea contractelor cu clientii noi;
- preluarea comenzilor de la clienti.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta pe un post similar (aprovizionare, vanzari)minim un an;
- cunostinte operare pc - (Microsoft Office) - nivel avansat;
- cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- persoana organizata, responsabila, cu abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Depozitul De Vinuri are ca obiect de activitate importul si comercializarea de vinuri si accesorii (distributie si magazin propriu Vices&More - Plaza Romania). Portofoliul firmei contine peste 360 de vinuri internationale din 10 tari: Italia, Spania, Franta, Germania, Austria, Ungaria, Grecia, Chile, Africa de Sud, Australia.