PRODUCT MANAGER

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Divizia HIDRO - Gamele: 1. sisteme de îmbinare plastic; 2. sisteme de canalizare; 3. filtre, dedurizatoare, rezervoare, scule; 4.pompe / vase expansiune si 5.sisteme de irigatii
Divizia TERMO - Gama: sisteme alternative de incalzire / boilere / automatizari
Responsabilitati :
- Stabilirea strategiei generale de dezvoltare a gamei;
- Dezvoltarea mix-ului de marketing pentru gama;
- Analiza pietei si a concurentei;
- Gestionarea relatiilor cu furnizorii;
- Atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei.

CERINTE

- Studii superioare, de preferintã Facultatea de Instalaþii sau Facultatea de Marketing / Comerþ
- Experienþã de lucru relevantã pe una din gamele menþionate: minim 2 ani
- Experienta ca Product Manager constituie avantaj
- Gandire strategica
- Capacitate de decizie
- Disponibilitate la deplasãri

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Pachet motivant cu scheme de bonusare

Romstal este o companie specializata in comercializarea de echipamente, accesorii si piese de schimb pentru instalatii sanitare, termice si de climatizare, aparate si dispozitive electrice, gresie si faianta. Lider de piata in domeniu, Romstal fiinteaza de peste 13 ani si are in prezent peste 1000 de angajati.