PRODUCT MANAGER

ASTRA PLUS - Membru RTC GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu furnizorii interni si externi;

- participa la intalnirile cu reprezentantii furnizorilor;

- se ocupa de negociearea contractelor;

- actualizeaza baza de date cu informatii legate de furnizori, produse, preturi;

- realizeaza studii de piata;

- participa la realizarea materialelor de comunicare si promovare;

- elaboreaza si implementeaza planuri de marketing;

- analiza stocurilor/vanzarilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate;

- experienta anterioara in achizitii - minim 6 luni;

- cunostinte operare PC (Word, Excel) - nivel avansat;

- cunostinte limba engleza - nivel avansat;

- permis de conducere categoria B - constituie un avantaj;

- abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul grupului.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor national de produse de birotica, papetarie.