Product Manager

Rominko S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea de relatii comerciale cu partenerii interni
- Mentinerea clientilor existenti, identificarea de noi clienti
- Administrarea proiectelor in derulare si crearea de noi proiecte
- Urmarirea permanenta a dinamicii vanzarilor si a miscarii stocurilor
- Analiza si urmarirea atenta a transformarilor pietei
- Analiza bugetului de cheltuieli

CERINTE

- Cunostinte de specialitate in urmatoarele domenii: constructii, chimie si petrochimie sau fabricarea produselor de plastic
- De preferat studii de specialitate (chimie, constructii)
- Cunostinte despre intocmirea si administrarea de proiecte
- Minim 3 ani experienta in productie sau vanzari
- Cunoasterea la zi a pietei
- Obligatoriu permis de conducere cat.B
- Aptitudini de comunicare si negociere
- Disponibilitate pentru deplasari dese si constante in tara

BENEFICII OFERITE

-Dezvoltarea unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist.

Firma romano-elvetiana distribuitoare de materii prime si produse finite pentru industrie.