PRODUCT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii superioare
- experienta minim 1 an in achizitii
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- o buna cunoastere a pietei,
- cunostinte de marketing
- bune abilitati de comunicare si negociere
- onestitate si rigurozitate

BENEFICII OFERITE

- identificarea si selectarea furnizorilor
- negocierea clauzelor contractuale si incheierea de contracte cu furnizorii
- prospectarea pietei pentru identificarea de noi oportuntati de afaceri;
- analiza stocurilor de marfa pe categorii de produse; stabilirea de noi achizitii pentru evitarea rupturilor de stoc
- identificarea si listarea de noi produse; selectarea produselor; listarea sau delistarea produselor pe baza structurii de articole definite
- lansarea de oferte si propunerea preturilor de vanzare in conformitate cu preturile pietei.
- ameliorarea calitatii ofertei
- gestionarea si actualizarea permanenta a bazei de date cu furnizori si produse