Product Demonstrator

SC GEANY LUC MAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CEA MAI BUNA OFERTA DE JOBURI DIN 2013!!
EXPERIENTA NU E NECESARA!!!

Despre noi:
Suntem distribuitorii unei companii americane cu 75 de ani de experienta, care promoveaza pe piata romaneasca echipamente de cea mai buna calitate pentru purificarea aerului (RAINBOW). In acest moment avem birouri in Arad, Bucuresti, Cluj, Timişoara, Zalau, Oradea

Pentru a aplica mergeti la site-ul nostru

CERINTE

Cerinte

- disponibilitate si abilitate de a invata o prezentare de produs ;
- disponibilitate de a activa ca persoana fizica autorizata;
- posesor permis categoria B si masina;
- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

-castiguri in functie de realizari(venit fix plus bonusuri),castiguri medii intre 600 si 900 euro ;
- program flexibil;concursuri si excursii oferite de companie in functie de performanta;
-training de baza si avansat;
-seminarii in tara si in strainatate;
-posibilitate de a avansa in cariera intr-o companie multinationala;
-posibilitate de a prelua si a de a dezvolta o franchisa(castiguri potentiale 2000, 3000 euro/luna).

Despre noi:

SE ASIGURA UN INSTRUCTAJ GRATUIT!