PRODUCATOR TV

UTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Solicita scenarii pentru emisiuni copywriterului si documentaristului ;
- concepe desfasuratorul pentru filmarea emisiunilor ;
- Pregateste filmarile: locatii, recuzita, decor, logistica;
- Coordoneaza si supravegheaza filmarile pentru emisiuni ;
- Participa la filmarea altor materiale pentru televiziune ;
- Supravegheaza descarcarea casetelor in statiile de montaj;
- Da indicatii editorilor, despre montajul emisiunilor si in limita timpului disponibil urmareste montajul indeaproape;
- Urmareste si actualizeaza bugetul departamentului de productie, stabilit de Directorul de Programe si aprobat de Directorul General ;

- Salariu motivant, in functie de experienta;
- Mediu de lucru atractiv;
- Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica;
- Posibilitati de promovare;

CERINTE

- Studii superioare absolvite (UNATC, Jurnalism) ;
- Experienta in domeniu : 1-2 ani pe un post similar;
- Cuno?tin?e de operare PC (MS Office, Internet Explorer); MS Project
- Cunostinte de limba engleza, scris si vorbit;
- Abilitati de organizare;
- Flexibillitate;
- Persoana creativa, talentata, spontana, cu imaginatie;
- Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres;
- Ordonat, atent la detalii, punctual;
- Simtul umorului bine dezvoltat;

BENEFICII OFERITE

- telefon de serviciu;
- tichete de masa;
- abonament pentru sericii medicale gratuite in cadrul unei clinici private.

DESCRIEREA FIRMEI

televiziune muzicala