Primitor - Distribuitor marfa

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptionarea si verificarea marfii, depozitarea si aranjarea marfii pe rafturi;
- Pregatirea marfii pentru livrare, efectuarea inventarului;
- Participarea la receptia calitativa si cantitativa a produselor.

CERINTE

- Persoana dinamica, motivata si foarte serioasa.
- Respectarea regulamentelor si a procedurilor de lucru.
- Persoana organizata, cu simtul raspunderii.
- Rezistenta la stres si punctualitate.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.