PRIMITOR-DISTRIBUITOR

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile care intra in depozit;
· Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform prevederilor legale in domeniu si a standardelor de calitate;
· Urmareste stocurile si efectueaza inventarele periodice.

CERINTE

· Experienta 6 luni intr-un depozit de medicamente;
· Studii medii;
· Sociabilitate, flexibilitate, punctualitate, atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru competitiv si profesionist;
Oportunitati de training de dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 19 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate in oameni. Acum, Farmexim doreste sa-si dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi!