Presales solutii IT - platforma Microsoft SharePoint

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza sistemelor IT ale clientilor si a cerintelor cu scopul de a propune solutii adaptate
- Gestionarea din punct de vedere tehnic a legaturii cu clientii pentru a propune permanent solutii si servicii

CERINTE

- Absolvent sau student an terminal facultate profil automatica, informatica, electronica, matematica
- Cunoasterea unei game largi de solutii de infrastructura IT, de business si securitate
- Cunoasterea produselor de securitate: antivirus endpoint/gateway/server, content filtering, antispam
- Notiuni despre Cloud Computing/SaaS
- Limba engleza nivel avansat
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.