PRESALES SISTEME SI ECHIPAMENTE IT

Genesys Systems RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura asistenta tehnica inainte si dupa vanzare clientilor si echipei de vanzari GENESYS pentru realizarea de solutii pe parte de servere, computere, storage, networking, periferice
Analizeaza cererile clientilor si elaboreaza oferte, specificatii si anexe tehnice
Ofera suport clientilor pentru echipamentele de care se ocupa, precum si consultanta si training utilizatorilor
Ofera consultanta si training echipei de vanzari.

CERINTE

Absolvent al unei facultati de profil tehnic
Minim 2 ani experienta in domeniul vizat
Certificarile, referintele, lista de proiecte realizate consituie un avantaj
Limba engleza - nivel avansat
Capacitate de a asimila rapid noi cunostinte, de a evalua noi produse
Orientare spre client, capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv, precum si oportunitati de training si de dezvoltare a carierei pe termen lung.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori IT&C de solu?ii, servicii, sisteme si software din Romania. In cei 13 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite in cele 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S:
- Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri;
- Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C;
- Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale;
- Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.

Detalii complete la:www.genesys4s.ro