PRESALES SISTEME SI ECHIPAMENTE IT

Genesys Systems RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura asistenta tehnica inainte si dupa vanzare clientilor si echipei de vanzari GENESYS pentru realizarea de solutii pe parte de servere, computere, storage, networking, periferice
- Analizeaza cererile clientilor si elaboreaza oferte, specificatii si anexe tehnice
- Asigura servicii de asistenta tehnica echipei de instalare la punerea in functiune si ulterior acesteia
- Ofera suport clientilor pentru echipamentele de care se ocupa, precum si consultanta si training utilizatorilor
- Ofera consultanta si training echipei de vanzari.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati de profil tehnic
- Minim 2 ani experienta in domeniul vizat
- Certificarile, referintele, lista de proiecte realizate consituie un avantaj
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC
- Limba engleza - nivel avansat
- Carnet de conducere categoria B
- Capacitate de a asimila rapid noi cunostinte, de a evalua noi produse
- Orientare spre client, capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv, precum si oportunitati de training si de dezvoltare a carierei pe termen lung.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importan¿i furnizori IT&C de solutii, servicii, sisteme si software din Romania. In cei 13 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite in cele 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S:
- Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri;
- Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C;
- Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale;
- Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.

Detalii complete la:www.genesys4s.ro